Site Rengi

Raket Tabela

28.11.2018
1.649
Raket Tabela

Raket Tabela

Raket tabela kurumlar tarafından reklam için oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüzde reklamın önemi büyüktür. Farklı reklam araçları arayan kurumlar için etkili bir tercih olmuştur. Bu tabela modelinin sergilemiş olduğu reklam posteri üç adet olabilmektedir. Sırasıyla değişim gösteren reklam posterinin geçiş süresinin periyodu ayarlanabilmektedir. Bu süre saniye veya dakika olarak isteğe göre ayarlanabilmektedir. Müşterilerin isteklerine ve uygulama alanlarına göre tek taraflı-çift taraflı seçenekleri de vardır. Kullanım alanı olarak genellikle insanların yoğun olduğu alanlar tercih edilmektedir. Duraklar, şehir içi yaya yolları, araç geçişinin yoğun olduğu ana veya ara yollar sıkça tercih edilmektedir.

Hareketli ve tek taraflı, çift taraflı, floresan ya da LED aydınlatmalı olarak kullanacak olan müşterilerin tercihine ve talebine göre raket tabela modelleri mevcuttur. Tabelada kullanılan temperli cam tabelanın daha güvenli olmasını sağlarken aynı zamanda görsel açıdan estetiklik katmaktadır. Tabelalarda kullanılan elektrostatik boya ile farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler zevklerine uygun renk seçeneğini tercih edebilmektedirler.

Göz hizasında olması, estetik duruş sergilemesi, ışıklı ve ışıksız olabilmesi, içerisinde sergilenen reklam posterinin sayısının fazla olabilmesi gibi farklı raket tabela çeşitleri mevcuttur. Alüminyum konstrüksiyon, dış mekanda kullanılabilecek özellikte olan elektrostatik toz boya ve kasa seçenekleri de vardır. Bunlar müşterilerin taleplerine göre farklılık gösterebilecek renk seçenekleridir. Sabit ve hareketli seçeneğe sahip olan tabela modelinde farklılıklar bulunmaktadır. Hareketli tabela da üç görsel sergilenebiliyorken, sabit tabela da bir adet reklam görseli sergilenmektedir. Reklam posteri hareket etmeden sabit kalmaktadır. Bir adet olan reklam görseli istenildiği zaman değiştirilmektedir. Hareketli ve sabit tabela çeşidinin kullanım alanları ise farklılık göstermemektedir.

Tabelanızın tasarımını gerçekleştirmek için profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Ayrıca farklı fikirler ve kaliteli malzeme kullanımıyla oldukça şık tabelalara sahip olabilmektesiniz. Üretimi gerçekleştiren firmaların internet sitelerinde yer alan görsel raket tabela örnekleri incelemesi sayesinde fikir edinebilmektesiniz. Tasarlanacak olan tabela kurumların kişiliğini yansıtması için oldukça önemlidir. Ayrıca tabelayı gören kişilerin dikkatini çekmesi ve akıllarında kalması da önemlidir. Şık ve etkili bir tabela sayesinde istediğiniz reklama ulaşabilmektesiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.