Site Rengi

Eczane Tabelası

23.11.2018
1.746
Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Eczane tabelası yaptırmak istediğinizde yönetmelik kurallarına uygun bir reklam firması bulmanız gerekir. Çünkü eczane tabelasında renklere ve yazı kurallarına uyulması gerekilir. Aksi taktirde tabelanız onaylanmaz ve bu şekilde görüldüğünde ceza yeme riskiniz artmaktadır. Eczaneler daha kurumsal oldukları için eczane tabelaları da kolay bulunabilir şekilde üretilmeli ve montajı sağlanmalıdır. Kırmızı ve beyaz renkler kullanılarak diğer kurumlardan daha kolay ayırt edilebilmesi sağlanmalıdır. 2014 yılında eczane tabela hususları yönetmeliğe girse de henüz günümüzde bu yaptırımlar uygulanmaya ve yönetmeliğe uyun eczane tabelaları tasarlanıp üretilmeye başlanmıştır. Yeni dönemde getirilen yasaya göre eczane tabelaları ışıksız özellikle uygulanmalıdır. Eczane tabelaları zeminleri kompozit olma zorunluluğu ile eczane harfleri vakum yapılması uygun görülerek bu düzenleme dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Tüm yeni düzenlemelere göre Eczane tabelası tasarımı, üretimi, montajı sağlayan güvenilir firma aynı zamanda da kargo işini de üstlenerek işini tam anlamıyla yapmaktadır. Eczane tabela fiyatlandırması, yapılacak cephenin uzunluğu, genişliğine göre farklılıklar gösterecektir. Sadece eczane kısmı istenildiği taktirde ışıklandırma izni vardır. Eczane yazısı yazılırken harflerinin kırmızı pleksi vakumdan yapılması zorunluluğuna uyan ve kısa süre içerisinde siparişinizi teslim edecek olan firmaya yalnızca bir telefon ile ulaşabilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ülkemizde yer alan eczanelerin her birinin aynı standartlara uygun tabelalar kullanmaları gerekir. Yönetmelik ile sınırlandırılan bu durum haksız rekabetinde önüne geçmek için uygulanır.

Geçmişte Eczane tabelası modelleri tasarlanırken her eczane için farklı farklı tasarımlar ile ortaya çıkarılıyordu. Şimdi yeni yasa ile bu durum ortadan kaldırılarak aynı standartlarda tabelalar üretilmeye başlandı. Standartlara uygun modelleri görebileceğiniz örneklerle sizlere günün her saati kesintisiz hizmet veren firmaya ulaşarak tabela siparişinizi geç kalmadan verebilirsiniz. Hem tasarımı, hem üretimi için sizlere destek verecek olan ve her aşamada sizlere bilgilendirme yapan firmanın ayrıca montaj hizmeti de bulunmaktadır. Firmaya telefon numaralarını kullanarak da ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da e-mail üzerinden mail atarak da tüm istek ve önerilerinizi söyleyebilir, fiyat bilgisi, geri kalan herşey hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.