Site Rengi

Mesh Baskı

23.11.2018
1.121
Mesh Baskı

Mesh Baskı

Mesh baskı, baskıda kullanılan bir malzemedir. Yapışkan olmayan bir yapıya sahip olup genellikle büyük boyutlu baskılarda kullanılmaktadır. Firmaların ürünlerini ve kendilerini tanıtmaları gibi birçok sebepten dolayı reklam yapmaları gerekmektedir. Kaliteli ve doğru tercih edilen reklam aracı sayesinde geniş kitleye ulaşmaktadırlar. Mesh baskı türü de reklamcılıkta oldukça tercih edilmektedir. Mesh beyaz renkte olduğundan dolayı üzerine basılan renkler canlı ve dikkat çekici durmaktadır. Görsellik açısından şıklık sağlamasından ve insanların akıllarında kalmasından dolayı çok sık tercih edilmektedir. Ayrıca reklam için mutlaka kullanmanız gerektiği için uygun fiyatlı oluşu da firmaları cezbetmektedir. Kullanım alanı genellikle dış cephelerdir. Dış cephe kaplamalarında kullanılması binaya zarar vermemektedir.

Kendi arasında birkaç çeşide ayrılan mesh baskı modelleri kullanılacak alana göre farklılık göstermektedir. Mesh baskının üzerinde yer alan ufak deliklerin şekli ve boyutu mesh baskı modelleri arasında farklılık göstermektedir. İstenilen renk üzerine basılabilmesi özelliğiyle yapılacak baskıda bir sınırlama olmamaktadır. Müşterilerin zevklerine ve kullanacakları ortama göre belirledikleri tercihe göre renk kullanılmaktadır. Ayrıca seçmiş olduğunuz bir görseli mesh üzerine bastırılabilmektedir. Mesh modellerindeki farklılıklar sayesinde amacına ve kullanılacak alana uygun tercihler yapılmaktadır. Dış ve iç mekan için tercihler farklılık göstermektedir. Dış mekânlarda oluşabilecek rüzgâr, yağmur, kar gibi hava olaylarından dolayı baskının etkilenmemesi için solventli boya kullanılması gerekmektedir.

İç ve dış mekânlar için veya farklı renk seçeneklerinin olması gibi farklılıklar birçok baskı örneğinin oluşmasını sağlamaktadır. Bu alanda üretim yapan firmaların sitelerinde yer alan Mesh baskı örnekleri sayesinde kendi baskınızın tasarımı için fikir edinebilmektesiniz. İnsanların dönüp tekrar baktığı, etkilendiği bir baskı modeli tasarlayabilmek için bütün örnekleri incelemeniz katkı sağlamaktadır. Kullanacağınız alanın özelliklerini de dikkate alarak belirlemiş olduğunuz model ve renk seçeneği ile etkili bir reklam yapabilmektesiniz. Sağlam, şık görünüme sahip ve uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilen mesh baskı uzun süre kullanılabilmektedir. Baktığınız örnek resimlerin her birinden farklı bakışı kazanarak yeni fikirler ortaya çıkarabilmektesiniz. Baskı modelinizi profesyonel kişilerle çalışarak tasarlamanız ortaya güzel sonuçlar çıkarmanızı sağlamaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.