Site Rengi

Emlakçı Tabelası

23.11.2018
1.355
Emlakçı Tabelası

Emlakçı Tabelası

Emlakçı tabelası farklı şekillerde olmasından dolayı müşterilerin dikkatini çekmektedir. Üçgen bir yapıya sahip olan tabela sayesinde farklılık oluşmaktadır. Sokakların dar ve evlerin bitişik olmasından dolayı bu yapıda olması müşteriler açısından etkili olmaktadır. Sağlam bir montaj sonrasında sizler yerinden kaldırmadığınız takdirde aynı yerinde durmaktadır. Demonte olarak saklanabilen tabela rahatça katlanır ve saklanacağı yerde az bir alan kaplamaktadır. Montaj aşaması ise sadece 1 dakika kadar kısa sürmektedir. Neredeyse en önemli özellik ise geri dönüşüm özelliğinin olmasıyla tamamıyla doğaya geri kazandırılabilmiş olmasıdır.

Ürün sarı renkli ve üzerindeki siyah yazı tamamen malzemeye baskıdır. Malzeme kullanılarak yapılan baskı da hiçbir şekilde solma görülmemektedir. Ürünün alt kısmında bulunan boş alana firmanın ismi ve telefon numarası yazılmaktadır. Bu kısım üretimini yapan firma tarafından ücretsiz olarak yazılmaktadır. Emlakçı tabelası modelleri kullanacak olan firmanın ihtiyacına uygun olarak tercih edilmektedir. Tabelalarda kullanılan malzemelerden dolayı uzun ömürlü olması defalarca kullanılabilmesini sağlamaktadır. Sert polipropilen malzeme kullanılarak üretilmesinden dolayı oluşabilecek dış etkenlerin zararlarına karşı dayanıklı yapıdadır. Bu polipropilen malzeme 4mm kalındığındadır. Bu malzemenin yapısının oluklu olması da tabelanın kalın, sert ve hafif özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Kullanılan bu tabela yağmur, rüzgâr, soğuk, sıcak gibi oluşabilecek etkenlerden yapısı gereği etkilenmemektedir.

İstenilen ölçü ve malzeme seçeneklerine sahip olan emlakçı tabelası çeşitleri kullanacak olan her firmaya göre farklılık göstermektedir. Diğer tabelalara göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Tabela da tercih edilecek ismin işi yansıtan bir yazı olması daha etkili olmaktadır. Işıklı LED tabela, farklı renk seçeneği, yazıların sabit veya yana kayar şekilde olması gibi farklı çeşitlere sahiptir. Kendinizi tanıtmanız ve imaj yaratmanız için oldukça etkili olan tabela için tasarım yapılırken çok titiz davranılması gerekmektedir.

Tabela üretimi yapan firmaların sitelerinde bulunan incele kısmında ürünleri üç boyutlu olarak inceleyebilmektesiniz. Sitede yer alan emlakçı tabelası örnekleri sayesinde kendi tabelanızı tasarlamanız için fikir edinebilmektesiniz. Ödeme seçeneklerinden teslim süresinde kadar her bilgiyi sitelerinde bulabilmektesiniz. Doğru tercih sayesinde tabela kullanımında istenilen amaca ulaşabilmektesiniz. Şık bir görsele sahip, anlaşılır yazılar kullanılan tabelalar müşterilerin dikkatini çekerek akıllarında kalmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.