Site Rengi

Oneway Vision Baskı

28.11.2018
1.830
Oneway Vision Baskı

Oneway Vision Baskı

Oneway vision baskı İngilizce kelime grubunun Türkiye’de karşılığı delikli folyodur. Reklam amaçlı baskı prosedürü olan oneway vision baskı PVC esaslı kaliteli delikli malzemeden üretilmektedir. Delikli folyo baskısı yapılacak yüzeyin mutlaka beyaz renkli olması gerekir. Üzerine gelecek baskıların renkli olacağı için bu detaya dikkat edilmesi gerekir. Yapışkanlı yüzeyin arkası siyah olan folyonun siyah renkte yapılmasının nedeni ise içeriden dışarıya bakıldığında cam üzerinde herhangi bir uygulama olduğunu belli etmemektir. Kaliteli bir işçilik ile yapıldığında en az yüzde 85 görüntü sunmaktadır.

Gelelim Oneway vision baskı modelleri kullanım alanlarına, birçok alanda tercih edilse de olumlu sonuç verecek en rahat alan cam yüzeyler olacaktır.  Bunu yanı sırada ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu teknik sık sık kullanılmaktadır. Birçok avantajı bulunan delikli folyo baskı çeşitlerinin diğer baskı çeşitlerine göre daha çok tercih edilir. Firmanın uzman montaj ekibi sayesinde uzun süreli bir kullanım avantajı elde edeceğinizi de belirtmek isterim. Genellikle binalarda kullanılan baskı çeşidini son zamanlarda her yerde görebilmeniz mümkün olmaktadır.

Binaların yanı sıra araçların camlarında da artık bu teknik ile dijital baskılı Oneway vision baskı çeşitleri kullanılmaktadır. Delikli folyo yöntemi kullanılarak yapılan bu reklam çeşidi son derece dayanıklıdır. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz baskı modelinin, güneş ışınlarını da istediğiniz ölçüde kesebileceğini de belirtmek isterim. Seçilen dijital baskılı PVC yüzeyli delikli folyoya uygulanmadan önce, uygulama yapılacak bina ya da arabanın her cepheden fotoğrafları çekilmesi gerekmektedir.

Firma bu aşamada da tüm yeteneklerini ortaya koyarak öncesinde dijital ortama aktardığı fotoğrafların üzerine özel bir program ile baskıyı denemektedirler. Oneway vision baskı örnekleri ile az çok çıkacak sonuç hakkında net olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir tıkla ulaşabileceğiniz siteden sizlere sunulan avantajları okuyabilir, daha önce bu firmadan hizmet almış müşterilerinin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Dijital ortamlarda yüksek kaliteli olarak basılan delikli folyolar daha sonra uzman ekip aracılığıyla cam yüzeylere uygulanarak kusursuz, estetik, hoş bir görünüm elde edilir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.