Site Rengi

Totem Tabela

28.11.2018
1.791
Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, genellikle şehirlerarası yollarda ve açık alanlarda tercih edilmektedir. Kullanılan mesafeye göre uygun boyutlarda ayarlanarak verim sağlanan tabela modelinde boyutları değişiklik göstermektedir. Devlet kurum binaları ile iş yerleri ve büyük alışveriş merkezlerinde de kullanılan tabela bu alanların kolaylıkla fark edilebilmesi için tasarlanıp, tercih edilmektedir. Üretiminde birçok malzeme ve materyal kullanılan tabela modeli etkili bir reklam aracıdır. Genellikle büyük alanlarda kullanılmasının sebebi ise maliyetinin yüksek olmasıdır. Yüksek maliyetli olması bireysel olarak tercih edilememesine de neden olmaktadır. Kendi içerisinde de farklı çeşitleri olan tabela modelinin kullanılacağı alana gerekli özelliklerde tercih edilmesi gerekmektedir. Amaca uygun model seçimi ve malzeme kullanımıyla tabela tercihinde istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Ayrıca şık görünüme sahip olabilmesi için kalite de önemlidir.

Genellikle yaşanılan şehrin en kalabalık belirgin cadde ve sokaklarında görülmektedir. Yapısı itibariyle büyük ve heybetli bir görüntüye sahip olan totem tabela modelinin kişiler tarafından fark edilmesi ve kişilerin akıllarında kalması kaçınılmazdır. Tabelaların bazılarında tek bir markanın reklamı yapılıyorken, bazılarında ise birden çok markanın reklamının yapıldığı görülmektedir. Günümüzde reklamcılığın önemli bir yere sahip olmasıyla farklı reklam araçları arasında olan tabelalar sayesinde kaliteli ve etkili reklamlar yapılmaktadır. Tabela montajları sırasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve tabelanın sağlamlığının kontrol edilmesi oldukça önemlidir. Yanlış montaj yapılması oluşacak kötü hava şartlarında tabelaya zarar gelmesine sebep olmaktadır.

Tek-çift bacaklı totem tabela, ışıklı-ışıksız totem tabela olmak üzere farklı seçenekleri olan totem tabela modeli ihtiyaca göre tercih edilmektedir. Aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar arasından kendinizi fark ettirmek için yapmak istediğiniz reklam için bu tabela modelini kullanmanız amacınıza ulaşmanızı sağlamaktadır. Diğer tabela modellerine göre dayanıklı ve uzun süre kullanılabilen, tekrar masraf çıkartmayan bir modeldir. Büyük ebatları ve heybetli yapısıyla herkesin görebileceği özellikte olması da büyük avantaj sağlamaktadır. Hızlı ve garantili sipariş için alanında uzman üretici firmalarla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Üretici firmaların sitelerinde yer alan görsel resimleri inceleyerek fikir alabilirsiniz. Kendi istek, arzu ve zevkleriniz doğrultusunda uzman kişilerle çalışarak istediğiniz tasarıma kavuşabilmektesiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.