Site Rengi

Pleksi Üzeri Baskı

Pleksi Üzeri Baskı

Pleksi Üzeri Baskı

Pleksi üzeri baskı dekorasyonda kullanılan malzemelerdendir. Ev, ofis gibi ortamlarda etkili bir dekorasyon için tercih edilen malzemeler oldukça önemlidir. Pleksi ’nin malzeme olarak kaliteli olması ve şeffaf yapıya sahip olmasından dolayı ışık geçirgenliğini tam olarak sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde çok tercih edilmektedir. Işık geçirgenliğini sağladığı için genellikle ışıklı ortamlar için tercih edilen ve kullanılan bir modeldir. Etkili bir reklam aracıdır. Kullanılan pleksi profesyonel ustaların ellerinde şekillenerek kullanıcıların isteğine göre son halini almaktadır. Kullanacak olan kişilerin belirlemiş oldukları özelliklere göre üretimi gerçekleştirilmektedir. Profesyonel kişilerle yaptığınız tasarımlarınızla istenilen şekle ulaşabilmektesiniz.

Her alanda olduğu gibi pleksi üzeri baskı modelleri de kullanılan malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Beyaz pleksi baskı, vakumlanabilir pleksi baskı, kabartma pleksi baskı, pleksi üzeri ışıklı UV baskı gibi pleksi baskının birçok modeli vardır. Her bir modelin farklı kullanım alanları vardır. Beyaz pleksi baskı mutfak arası panelleri için hazırlanmakta olup dekorasyona katkı yapmaktadır. Düz bir halde basılan pleksi üzeri baskılar, baskı sonrasında özel vakum kaplarına girip şekiller verilerek vakumlanabilir pleksi baskı yapılmaktadır. Kabartma pleksi baskı ile sanatsal çalışmalar veya tipografi yazı sistemleri oluşturulabilmektedir. Pleksi üzeri UV baskı seçeneği piyasada en çok kullanılan reklam materyali olmasıyla birlikte ışıklı tabela modellerinde logo veya görsel şekiller kullanımına sahip olabilirsiniz. Pleksi baskı yapımında kullanılan malzemelere göre fiyat da değişiklik göstermektedir. Özellikle beyaz mürekkep kullanılmasından dolayı baskı fiyatları iki kat artmakta ve daha maliyetli olmaktadır.

Son yıllardaki en popüler baskı türlerinden olan pleksi malzeme kullanımıyla düz bir zemine görsel baskı yapılmaktadır. Üretimini gerçekleştiren firmalar pleksi üzeri baskı örnekleri sunarak sizlere fikir vermektedir. Firmaların online sitelerinde yer alan örnek resimleri incelemeniz farklı bakış açılarına ve fikirlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Farklı malzeme türleriyle birçok farklı model üretimi yapıldığından dolayı, her örneği incelemek büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca kullanacağınız alana uygun pleksi baskı modelini seçmeniz verimli kullanım sağlayabilmeniz için önemlidir. Kullanılan malzemelere göre modellerde fiyatlar da farklı olmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.