Site Rengi

Gravür Tabela

23.11.2018
1.995
Gravür Tabela

Gravür Tabela

Gravür tabela ışıklı tabela grubunda yer alan oldukça da dikkat çekicidir. Genellikle dış mekân kullanımlarında tercih edilen bu tabela reklamlarınızı daha etkin yapabilmeniz konusunda avantajlıdır. İç mekân kullanımlarında da yine küçük işletmenlerin olmazsa olmazıdır. Şeffaf pleksiglas malzemeden tasarlanan bu tabelalar CNC tezgâhlarında lazer kesim yöntemi ile kesilip şekillenir. Alüminyum kasalı ya da kasasız yapılabilen bu tabelalar görsel açıdan oldukça moderndir. İş hayatınızda size uyum sağlayacak bu tabelalar reklamlarınızdan çok müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırır. Son yıllarda modern ve şık görünümü ile en çok tercih edilen ışıklı tabela modelleri arasına girmiştir. LED yerleştirilerek tasarımı tamamlanan gravür tabelaların kullanım alanları da oldukça fazladır.

Tabela çeşidinde yazılarınızı ışıklı ya da ışıksız tercih edebilirsiniz. Gravür tabela diğer tabelalara göre daha şıktır. Görsellik sizin için önemliyse seçiminizi gravür tabeladan yana kullanarak firma profilinizi herkesin tanımasını sağlayabilirsiniz. İç veya dış mekân şeklinde ayrılmayan bu tabelaların kullanım alanı bir hayli fazladır. Hava şartlarına kolaylıkla uyum sağlayabilecek bu tabelalar dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Firma kimliğinizi zedelemeyecek daha kurumsal görünmesine olanak sağlayacak tabela çeşididir. Kullanım şeklinize göre değişkenlik gösterecek bu tabelalar dört köşesinden monte edildiği gibi üsten askılı bir şekilde de monte edilir. Dış mekânda firmanızın fark edilebilmesini kolaylaştıran amacına uygun bir malzemedir. Yazı stilleri, harflerin büyüklüğü, renkleri ve ışıklı olup olmayacağı sizin vereceğiniz bir karardır.

Tabelalar bir firmanın büyümesinde etkin rol oynar. Gravür tabela da yine beklentilerinize uygun bir tabela çeşidi olup direk göze hitap eden tabela çeşitidir. Firma tanıtımlarında, mağazalarda uyarı ikazları anlatmada, alışveriş merkezleri içerisinde yönlendirme amacıyla kullanılabilecek kullanım alanı oldukça fazla olan bir üründür. Tabelaya aynı zamanda firmanızın logosuna ya da sloganına da yer verebilirsiniz. Görsel açıdan resimler de ekleyerek görselliği arttırabilirsiniz. Işıklı modelleri daha çok tercih edilen bu tabelada amacınızı doğrudan karşılayabilirsiniz. Firmanız için en iyi tabela seçiminin ne olduğuna dair endişeleriniz varsa alanında uzman reklam firmaları ile görüşerek seçim yapma konusunda destek alabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.