Site Rengi

Ahşap Tabela

23.11.2018
1.543
Ahşap Tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela diğer tabela çeşitlerine göre farklı bir tarza sahip olan bir modeldir. Günümüzde her alanda reklamın önemi büyüktür. İş yeri ve kurumsal firmalar için de önemli olan reklam için kullanılan bu tabela etkili olmaktadır. Sıradanlıktan çıkıp, görsel açıdan şık bir görünüme sahip olmak için ahşap malzeme kullanımıyla üretilen tabelayı tercih etmektedirler. Farklı kullanım alanlarından mağaza veya evlerde kullanılabilen tabelalar ortamın konseptine uygun olarak tasarlanmaktadır. Görsel açıdan otantik duruşa sahip olmasıyla etkili bir reklam aracı olmaktadır. Ayrıca kullanım açısından ısıya karşı dayanıklı olması da kolaylık sağlamaktadır.

Kurumların istek ve ihtiyaçlarına göre tabelalarda çeşitli ahşap malzemeleri kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları; gürgen ağacı, çam ağacı, su kontrası, kavak, gül ağacı, kiraz ağacı, meşe ağacı gibi malzemelerdir. Kullanılacak alanın özelliğine ve kurumun yansıtacak özellikte olmasına göre farklı malzemeler kullanılarak doğal ve şık bir tasarım sunulmaktadır. Farklılık için tercih edilen ahşap tabela modelleri eskitme işçiliği ve farklı malzemeler kullanımı sayesinde birbirinden farklı olarak ortaya çıkmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımıyla üretilen tabelalar şık bir görünüme sahip olmaktadır.

Kurumların istekleri doğrultusunda birçok ahşap tabela çeşitleri bulunmaktadır. Oymalı, ışıklı, ayaklı ya da duvara monte edilerek kullanılabilecek modelleri vardır. Sipariş verecek olan kişilerin kullanım alanlarına ve zevklerine göre tercih edilen modeller farklılık göstermektedir. İstediğiniz tabelayı tasarlayarak farklı ahşap türlerinin de üretimini gerçekleştirebilmektesiniz. Tabela tasarımı için alanında uzman ve profesyonel kişilerden yardım almanız şık bir tabelaya sahip olmanızı sağlamaktadır. Kullanacağınız alanın boyutuna göre tasarlanacak olan tabela kaliteli malzeme kullanımı sayesinde şık bir görünüme sahip olmaktadır. Ahşap olmasından dolayı kişilerin dikkatini çekmektedir. Bu yüzden görenlerin akıllarında da kalmaktadır.

Tabelanızın tasarımı için üretim yapan firmaların sitelerindeki ahşap tabela örnekleri sizlere yardımcı olmaktadır. İncelediğiniz görsel örneklerden fikir edinebilmektesiniz. Kurumlar için etkili reklam aracı olan tabelalarda seçilen renk ve yazıların da önemi büyüktür. Alanında uzman kişilerle çalışarak istediğiniz ölçü ve modelde tabela üretimi gerçekleştirip, iş yeri veya kurumsal firmanızda kullanacağınız farklı bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.