Site Rengi

Hareketli Tabelası

23.11.2018
1.134
Hareketli Tabelası

Hareketli Tabelası

Hareketli tabelası, resimli ve hareketli olması özelliğinden dolayı çok dikkat çekmektedir. Tabela modelleri kullanılacak alana göre farklı özelliklerde ve saç, cam, alüminyum gibi farklı malzemelerde üretilmektedir. Üzerinde tanıtıcı bir sembol bulunan tabelalar firma ve kurumların reklam yapabilmesine büyük katkı sağlamaktadır. Tabela kullanımıyla reklam yapan firmalar bu sayede çok kişiye kendini duyurmuş ve tanıtmış olmaktadır. Bu tabelalarda en fazla 6 adet görsel bulunabilmektedir. Belirlenen zaman aralığı ile değişerek görseller sıralanmaktadır. Tabelanın kullanılacağı konum olarak insanlar ve araçların yoğun olarak bulunduğu yerler tercih edilmektedir. Bu sayede daha çok kişi tarafından görülmesi sağlanmaktadır.

Hareketli pano reklamı, hareketli raket pano, hareketli reklam pano gibi hareketli tabelası da birçok çeşitten oluşmaktadır. Resimli, hareketli ve ışıklı olan özellikleriyle gören kişilerin dikkatini çekerek akıllarında kalmaktadırlar. Tabelada kullanılan görsellerin geçiş süresinin yazıların okunabileceği şekilde olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Kişilerin dikkatini çekip okumalarını sağlayarak amaca ulaşılmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılmış, tasarımı ve görselde bulunan sloganların etkili tercih edilmesi ile oluşturulmuş olan tabelalar reklam yapabilmek için doğru bir tercihidir. Farklı konumlar arayışı içerisine girmeden aynı yerde ve aynı anda altı adet reklam yapabilmektesiniz. Belediyeler tarafından ilan yapmak için de kullanılan bu tabela modeli halkı bilgilendirmek için oldukça etkilidir. Bazı mağaza açılışlarını veya mağazaların yaptığı indirimleri de bu tabela modeli sayesinde görebilmektesiniz. Bu sayede bilgilenen müşteriler reklam yapan mağazaları tercih etmektedirler.

Işıklı, ışıksız veya tek taraflı, çift taraflı hareket edebilen özelliklere sahip ve istenilen renklerde tercih edilebilen panolar yapılan reklama uygun olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Işıklı tabela modeli tercih edildiğinde reklamın gece ve gündüz olarak yapılması sağlanır. Bu sayede daha çok kişi tarafından görülme sağlanmış olunur. Hareketli tabelası tercihi sayesinde daha etkili ve kaliteli reklamlar yapılmaktadır. Kullanılan tabelanın okul veya dershanelerin yakın yerlerine veya trafik ışıklarının bulunduğu yerlerde olması reklamın daha fazla kişilere ulaşmasını sağlamaktadır. Tabela modeli tasarımının etkili olması, kullanılacak konumunun doğru seçilmesi ve kaliteli olmasıyla reklam amacına uygun olmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.