Site Rengi

Kule Vinç Tabelası

23.11.2018
1.340
Kule Vinç Tabelası

Kule Vinç Tabelası

Kule vinç tabelası büyük yapıların ve konutların yapımında işçiliği azaltmak ve insan gücüyle taşınması zor, ağır olan yükleri taşımak için kullanılan kule vinçlerinde kullanılmaktadır. Kişiye özel olarak belirlenen tabela modellerin kullanımı için ayarlanan yüksekliğin görüş açısı mesafesinin doğru olarak hesaplanmasıyla tabela kullanımındaki amaca ulaşılmaktadır. Firmaların tanıtım ve reklamları için kullanılan tabelalar firmalara büyük katkı sağlamaktadır. Oldukça yüksek yerde kullanılan tabelaların sağlam olması için krom harf, neon, alüminyum gibi materyaller kullanılmaktadır. Kule vinçleri her zemine uyum sağlamaktadır. Ayrıca demonte olarak saklanabilmesi de kullanışlı bir özelliktir. Demonte olarak duran kule vinçlerinin kurulumu yapılırken parçaların doğru ve hatasız olarak kurulduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Yerden çok yüksekte olan kule vinçleri, tabela kullanımıyla gece karanlıkta hava araçlarının fark etmesini sağlamaktadır.

Her alan için farklı özelliklere ihtiyaç duyulan tabela modelleri vardır. Tabelaların kullanılacağı alanların da tabela kullanımı için gereken şartları taşıması gerekmektedir. Kule vinç tabelası yerden çok yüksek mesafelerde kullanıldığı için, tabelalarda kullanılan harflerin oluşabilecek kötü hava koşulları karşısında dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca tabelanın montajının yapılacağı yerin sağlamlığının kontrol edilip, emin olunduktan sonra montajın yapılması gerekmektedir. Tabelanın kullanılacağı yerin açısının insanların görebileceği şekilde ayarlanması da önemlidir. Bütün bu şartları oluşturduktan sonra tabelanın montajının yapılması gerekmektedir. Güvenlik önlemlerinin alınması sayesinde oluşabilecek kazaların önüne geçilmektedir.

Kullanılacağı alanın ve çevresinin özelliğine göre tercih edilen tabela modeli vinç üzerine ışıklı, ışıksız tabela, pleksi tabela, alüminyum tabela, polikarbon tabela, vinil tabela gibi birçok model ve seçenekte olan tabela modelinin tercihine göre montajı yapılmaktadır. Firma ve kurumlar için oldukça önemli olan reklama büyük katkısı olan kule vinç tabelası kullanımı ile reklamlarını yapabilmektedirler. Günümüzde her boş alana yapılan binalar yüzünden büyük, küçük farklı boyutlarda binalar yer almaktadır. Oldukça yüksek olan vinçlere konulan tabelaların herkesin görebileceği yükseklikte olmasından dolayı etkili bir reklam aracı olmaktadır. Tabelanızı tasarlamak için üretimini gerçekleştiren firmalar ile iletişime geçerek örnek tabela modellerini inceleyip, kendi isteklerinizi de ifade ettikten sonra tabelanızın tasarımını yapabilmektesiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.