Site Rengi

Bayii Tabelaları

23.11.2018
1.114
Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları

Bayii tabelaları kurumsal firmaların tanıtımı ve kolayca bulunması için hazırlanan yazılar olarak tanımlanabilmektedir. Özellikle bayii tabelalarında yurtiçi ve yurtdışı pek çok şubesi olan markaların tabelaları da belirlenen niteliklere uygun olarak tasarlanmak zorundadır. Bu sayede markanın devamlılığı sağlanmış olur. Tabelaları istenilen özelliklere göre özel olarak tasarlanır. Pek çok çeşit tabela türü bulunur. Bunlar arasında en sık tercih edilen standart kabartma tabelalardır. Bu tabelalar gündüz ışıksız ve standart bir görünüme sahipken akşam saatleri gelip hava karardığında ışıklı bir görünüme sahip olur.  Tabela örneklerini sitemizden inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan firma alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmalarını yürütmektedir.

Bayii tabelaları yapısal özellikleri yanı sıra kullanılacak mekana göre de farklılık göstermektedir. Tabelalar mekanlarda farlı alanlarda kullanılabilir. Bu yüzden tabelalar farklı boyut, büyüklük ve renklerde olması gerekir. Bu sayede mekan içinde müşterilerin daha fazla dikkatini çekmesi sağlanır. Özellikle markaların birincil reklamı tabelalardır. Bu yüzden özellikle girişlerde markanın adının yazıldığı tabela tasarımı uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkar. Farklı tasarımlar sayesinde insanların dikkatlerini kolayca çektiği görülür. Tabelalar tasarlanırken paslanmaz yapıya ve özelliklere sahip tabelalar son teknoloji kullanılarak üretilir. Özellikle canlı bir görünüme sahip olması için LED ışıklı tabelalar seçilir. Bu sayede özgün ve dikkat çekçi bir görünüm kazandırılır.

Bayii tabelaları farklı maliyetlere sahiptir. Maliyet açısından en pahalı olan tabelalar LED ışık özelliğine sahip olanlardır. Özellikle bu tabelalar ıssız sokaklarda ya da meydanlarda akşam saatlerinde direk görülebilme özelliğine sahip olur. Firmanın özelliklerine uygun olarak tasarlanan bu tabelalar dikey ve yatay olarak hazırlanmaktadır. Bu tabelaların iç kısmında harflere birden fazla renk eklemekte mümkündür. Bu sayede harfler arasında birden fazla renk geçişi olur. Günümüzde pek çok firma bu işlemi tabelasında kullanmaktadır. Maliyet açısından diğer tabelalara göre daha fazla olsa da görselliğe bakıldığında direk dikkatleri üzerine çeken bir tabela yaptırmış olacaksınız. Tabelalar üzerinde markaların isimlerinin yanı sıra logolarının da eklenmesi mümkündür.  Bayii tabelalarda en çok kırmızı ve turuncu renk tercih edilmektedir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.