Site Rengi

Balıkçı Tabelası

23.11.2018
1.164
Balıkçı Tabelası

Balıkçı Tabelası

Balıkçı tabelası işletmeleri tanıtmak ve reklamlarını birincil ağızdan yapabilmek için tasarlanmıştır. Tabelalarda işletme isminin yanında firma için özel olarak tasarlanmış logoların elenmesi de mümkünüdür. Bazı işletmeler tabelalarında yaptıkları iş ile ilgili de bilgi amaçlı yazılar yazdırdığı görülür. Her işlemden farklı bir maliyet hesaplaması yapılır. fiyatlandırma için müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. İnternet sitesini inceleyerek daha önceden farklı işletmeler için yapılmış olan tabelaları inceleyerek ihtiyacınızı yansıtan en doğru tabelayı kolaylıkla seçebilirsiniz. Zengin içerikleri sayesinde balıkçı tabelalarında oldukça farklı ürün grupları karşımıza çıkar. Farklı yazı stilinde bir tabela yaptırmanız tabelanızda dikkatleri anında üzerine toplayabilir. Bu sayede satış oranlarınızın da arttığı görülür.

Balıkçı tabelası kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Zengin içeriğe sahip olan bu tabelalar pek çok sektörde kullanılmaktadır. Tasarladığınız balıkçı tabelanız gece kullanım özelliğine de sahip olsun istiyorsanız ışık özelliğine sahip olanları tercih etmeniz önerilir. Bu sayede müşterilerin bilinçaltında daha fazla yer kazanabilirsiniz. Tabelalar işletme sahiplerinin müşteri potansiyelini arttırmak için kullandıkları ürünlerdir. Özellikle dikkat çekme potansiyeli göz önüne alındığında oldukça farklı tabela çeşitleri karşımıza çıkıyor. Işıklı balıkçı tabelalar akşam saatlerinde ya da uzaktan görünümlerde de müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Seçilen balıkçı tabelaları işletmeye ciddi anlamda maliyet kazandırmaktadır.

Balıkçı tabelası yaptıracak olan müşterilerin en çok merak ettiği konulardan biri de fiyatlandırmadır. Bu konuda siteye giriş sağlayarak tabela üretimi ve montaj fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. En çok tercih edilen balıkçı tabelaları, alüminyum kompozit levha üzerine pleksi kutu harf ışıklı şekilde olanlardır. Bu tabelalar sayesinde özellikle kalabalık meydanlarda işletmenin anında fark edilmesi sağlanır. Led ışıklandırma yapılan balıkçı tabelalarında farklı renk seçenekleri de kullanılmaktadır. Led ışıklandırma sistemi fazla enerji harcamaması işletme sahiplerinin lehine olan bir durumdur. Adaptör ile çalışma sağlar. Balıkçı tabelalarında fiyatlandırma tasarımın yanı sıra büyüklüğe göre değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz boyutu site üzerinden belirleyerek işletmenize en uygun tabelayı yaptırabilirsiniz. Balıkçı tabelaları tabla asar gibi arkasında bulunan aparatlarla sağlanır. Bunun yanı sıra zincir yardımıyla da asılan modeller vardır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.