Site Rengi

Köpük Tabela

23.11.2018
827
Köpük Tabela

Köpük Tabela

Köpük tabela, görsel açıdan diğer tabela modellerinden farklıdır. Köpük yazı ve sayı kesimleri istenilen boyutlarda kesilip, kişilerin zevklerine göre tercih ettikleri renklere boyanmaktadır. Bu sayı ve harfler tercihe göre iç ve dış mekân için uygulanabilmektedir. Genellikle mağaza süslemelerinin yapılacağı zamanlarda, vitrin dekorları için, doğum günü kutlamaları için de kullanılan köpük malzemesi tabela için de kullanılmaktadır. Etkili bir reklam aracıdır. Kullanılacak olan yeri yansıtacak olan tabelada, farklı logo ve görsellerin kullanılmasıyla ortaya şık bir görüntü çıkmaktadır. Evde, bahçede veya ofis ortamında istenilen ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanılan bir tabeladır. Reklamcılığın oldukça önemli olduğu günümüzde alışveriş merkezlerinde ve vitrinlerde firmaların kullanmış oldukları tabela şık duruşu ve etkili görselliğiyle avantajlı bir reklam gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Köpük kullanımı ile hazırlanan reklam tabelası genellikle üç boyutlu olarak geliştirilmiştir. Buda ortama daha da şıklık katmıştır. Geniş bir yüzeye istenilen renkler kullanılarak monte edilmektedir. Maliyeti diğer tabela modellerine göre oldukça makul olan köpük tabela görsel olarak da farklılık katmaktadır. Düşük maliyetli özelliğinden dolayı genellikle kullanım alanları olarak fuarlarda tanıtım stantlarında ve iç mekân alanlarda tercih edilmektedir. Dijital ortamda müşterilerin istekleri üzerine tasarlanan ve uygulanan tabelalar çok çeşitli seçeneklerde olabilmektedir. Kullanacak olan kişinin istediği renk seçeneği ile düz veya renkli, simli, LED ışıklı gibi daha birçok özellikte oluşmaktadır. Kişilerin ihtiyaçlarına göre istenilen her çeşitte tasarlanmaktadır.

İstenilen harf ve logolar tercih edilerek çok ufak veya büyük tabelalar oluşturulmaktadır. Bütün bu isteklere göre oluşturulmuş olan köpük tabela iç mekân veya dış yüzey gibi istenilen her yüzeye uygulanabilmektedir. Ayrıca üç boyutlu olarak tasarlanan tabela bu şekilde mekânın içerisinde konumlandırılabilmektedir. Gelişen teknolojinin katkısıyla birçok özelliğe sahip olabilen tabelayı kısa sürede bile hazırlayabilmek mümkündür. Kısa sürede hazırlanabilmesi için kullanacak olan kişinin tercih etmek istediği özellikleri belirlemesi, renkleri seçip ve dizaynına karar vermiş olması gerekmektedir. İstenilen yaşam alanına ulaşmak için, yaşanılmak istenen konseptin atmosferini sağlamak için de köpük kullanılarak üretilen tabelalar kullanılmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.