Site Rengi

Ağız ve Diş Sağlığı Tabelası

23.11.2018
715
Ağız ve Diş Sağlığı Tabelası

Ağız ve Diş Sağlığı Tabelası

Ağız ve Diş Sağlığı Tabelası müşterilerine hitap edecek en önemlisi de dikkat çekecek özelliklerde tasarlanması, üretilmesi taktirde hedef kitlenizin tutturmanızı sağlayacaktır. Fakat bu dikkat çekici özelliklere dikkat edilirken ayrıca yönetmenliğin getirdiği kurallar çerçevesinde bir tabela modeli hazırlanmalıdır. Son dönemlerde eczane tabelası için getirtilen sınırlandırmalar.

Ağız ve diş sağlığı tabelalarına getirilmiş durumdadır. Haksız rekabeti önlemek ve bu konuda arayışta olan. İnsanları akıllarını karıştırmamak adına böyle bir düzenle getiren yönetmenlikler, Tabelaların üzerinde “Dişhekimi” unvanı ve dişhekiminin adı ve soyadının yanı sıra çalışma gün ve saatleri, adresi, telefon numarası ile elektronik posta adresi (e-mail) de belirtilebilir. Ancak elektronik posta adresinde reklam ya da haksız rekabet niteliğinde ifadelere yer verilemez. Maddesinden de anlayacağınız üzere tüm tabelalar bu maddelere bakılarak üretimi sağlanmalıdır.

İşinin ehli ve bu konuda daha önce başarılı işler ortaya koyan Ağız ve diş sağlığı tabelası firması, bu maddeleri göz ardı etmeden sizlere uygun, tabelayı koyacağınız alana boyutlarda bir tabela hazırlamaktadır. Tabelayı hazırlarken sizlerinde de onayını almak adına her adımdan özel olarak bilgilendirilmenizi sağlayan ekip, ortaya sizinde beğeneceğiniz hoşuna gidecek bir tabela modeli çıkaracaklardır. Firma hazırladığı tabelalar üzerinde Dr., Yrd. Doç., Doç., Prof. gibi unvanlar kullanarak ortaya bir tabela çıkarmaktadır. Ayrıca asla yabancı sözcük kullanılmadan tabela hazırlayan firma, belirli logolar dışında resim ya da farklı bir loga eklemeden ortaya bir iş çıkarmaktadır.

Ayrıca son düzenlemelere göre Ağız ve diş sağlığı tabelası beyaz zemin üzerine siyah harfler kullanılarak hazırlanmalıdır. Işıklı tabela tercihi yapılabilen örneklerde dikkat çekici nitelikte ışık kullanılmasına yine izin verilmemiştir. Tabelaların büyüklüğü en çok 75 x 150 cm ebadında olabileceğiniz açıklayan yönetmeliğe. Uygun tabelalar için hemen firmanın iletişim numaralarını kullanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yine tabelaların üzerinde bulunan harf büyüklüğünün 25cmden fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Bu hususları göz önünde bulunduran firma kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile ortaya uzun süre dayanıklı kullanabileceğiniz tabelalar üretmektedirler. Firmayı hemen şimdi arayabilirsiniz!

 

tabela

tabela

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Tabela Ürünlerimiz
 konusuda dikkatinizi çekebilir.