Site Rengi

Tabela

17.07.2018
2.969
Tabela

Tabela

Tabela modelleri oldukça fazla olan her yere uygun olan ürünlerdir. İç ya da dış mekânda aydınlatmayı sağlamak ayrıca renk katmak adına profesyonel üretimlerin sonucu olan eczanelerde okullarda kampüslerde sahil mekanlarında hemen hemen her yerde kullanılacak firma tanıtımları amacıyla oldukça zengin modelleri vardır.

Yolda kaldığımız anda belki de en büyük yardımcımız olacaktır. Tüm dekor işlemlerinde sabit kullanılan insanların ilgilini çeken kaplama stant fuar tanıtımlarında yardımcı alternatif çözümler sununa ürenlerdir. Dış cephede modern mimariyi görsel şova dönüştürmede reklam afiş şeklinde olan parti mitinglerinde fazla kalabalık alanlarda düzenleme yapılması insanları yön amaçlı bilinçli hale getirmede yardımcı olmaktadır.
Binalarda girişlerde inşaları ofis kenarlarında bekletmemek adına ayrıca plazalarda üst katlarda ve ya zemin otoparklarında araçların giriş çıkışlarını kontrol altına almayı sağlayan sistemdir.

ışıklı reklam sistemleri hem geceyi aydınlatma da hem de mekâna renk vermede oldukça dikkat çekici ürünlerdir. Oldukça fark edilir modelleri olan cazip fiyatları bulunan her seçime uygun olan ürünlerdir. Ayrıca bazı çeşitlerde sürekli bakım isteyen yüksek enerji tüketimi olmayan belirli volt elektrik tüketimi yapacak voltajda ürünler tercih edilir. Neon şıklık olan reklam sistemlerinde sıkça bakım istemesi olayı vardır. Bundan dolayı üretim süreci oldukça sıkıntı olan çeşitlerden olan bu ürünlerde kırılan parçaya yerine alamamak gibi sorunlar olur. Aslında komple değişişimde isteyebiliriz.

Tabelacı bilgisayar ortamında hazırlanan logo veya yazıların Cnc kesim makinasında saydam pleksi malzemeye çizdirilerek oluşturulmasıyla gravür tabela yapılır. Bu panolarda fener tabela gibi  led ışıklı sistem tabelalardır. Daha çok piyasada pleksi reklam yaygın olarak kulanılır. Önceden polikarbon üzeri reklam daha çok tutulurdu. Ama şimdi kutu harf daha fazla kulanılır oldu. Nöbetçi eczane arıyodum ararken  eczane reklam gözüme çarptı. Reklamın ehemmiyeti böyle yerlerde daha çok belli oluyor. Ararken aradığınız yeri daha kolay bulabiliyorsunuz. Bilhassa çatı tabelası uzaktan bakıldığı vakit dahi kolayca okunabilir. Genelde bu tabelalar yapılmadan önce bina inşaat halinde olduğu için inşaat tabelası kesinlikle şantiyenin önüne takılıyor. Işıklı olarak değilde vinil germe olarak yapılıp montaj edilir. Fakat artık pleksi kutu harfli  tabela sistemleri daha çok seçenek edilir oldu. Fiyat olarak biraz pahalı olsada paslanmaz kutu harfli tabela benim tercihim oldu. Lakin bilindiği üzere piyasa durdu kimsede para yok bende maliyeten kaçayım diye lampleks kutu harfli tabela yaptırmaya karar verdim. Benim arkadaşımda dükkanına  alüminyum kutu harfli reklam yaptırdı. Param olsaydı bende krom kutu harfli tabela yaptırırdım.

Reklam tabelaları bilhassa kabartma harfli olanlar cnc kesim makinesinde kesildikten sonra el işçiliğiyle dönülür. Yalnızca reklam tabelaları değil fuar standı için özel kesimlerde yapılıyor. Birazda araç giydirme ‘ den söz edelim. Gördüğüm giydirme yapılan çoğu araç dijital baskı folyo kaplama yapılmıştı. Bende aracımı kaplatıcaktım internette bu işi yapan bir internet sitesi gördüm. Şaşırtıcı fakat matbaa işi de yapıyorlar. Reklam işini hakkıyla yapan reklamcı çok az. Bilhassa de totem tabela işi zor zanaat.  Ucuz ücrete reklam yaptırmak isteyenler genellıkle hep ışıksız reklam yaptırıyolar. Ama uzun ömürlü bir reklam yaptırmak isteyenler ise pleksi reklam yaptırıyolar.

İnşaatlar yapılmadan önce inşaat tabelası yaptırırlar. İnşaat bittikten sonra bina girişine reklam yaptırırlar. Bina yapıldıktan sonra altında dükkanlar olur. Dükkanlar kendilerine kayan yazı tabelası yaptırırlar. Sığ bölümlerde kalan dükkanlar için istikamet tabelası kullanılır, bu tabelalar sac olur.

Başım ağrıyodu ilaç almak için eczane ararken eczane tabelası gördüm, eczaneye girdim içeride çok güzel bir gravür reklam gördüm. Ben olsam banko arkası reklamı yaptırırdım. Eczanenin dışındaki büyük tabela kompozit reklam yapılmıştı. Kimi eczaneleri görüyorum , tabelaları polikarbon tabela olarak yapılmış oluyor , neyse eczaneden çıktım bi market ararken market reklamı gözüme çarptı marketin tabelası ışıklı idi , marketi içinde fener tabela modellerinden vardı. Marketen çıktıktan sonra aklıma geldi saçlarımda çok uzamış, o da ne bir kuaför reklamı gördüm içeri girerken kapı girişinde ki pleksi kapı tabelası dikkatimi çekti. Okullada geç kaldım koşa koşa okula doğru giderken bu gün hep tabelalara baktığım  için bizim okul tabelası dikkatimi çekti, çok eskimişti. Vinil germe tabela olduğu için güneşte ivedi solmuştu. Okulumuza yeni bir reklam yaptıracağız.  Okul müdürümüz başarılarımdan dolayı bana onurluk armağan etti.

Babam internetten bir internet sitesi üzerinden reklam dubası ücretlerine bakıyordu. Reklam dubamızın üzerine dijital baskı da yaptırdık.  Bizimde kule vinç firmamız var, yeni bir kule vinç reklamı yaptırdık. Her yıl fuarlara katılıyoruz. Bu yıl ki fuar standı tasarımımız çok güzel oldu.

Maltepe tabela sizlere özel ve doğru olan ürünü üretir. Gözü yormayacak ve uzun yıllar arayış içinde olduğunuz ürünü üretir. Bu noktada oldukça başarılı ürünler devreye alınır. Ayrı olarak tabela imalatlar ise acil vaziyetlerde ise kısa müddette isteklerinize yanıt verir. Ürünlerin imalatında yeni stratejilerle seri imalatlar yapılır. Bundan dolayı Maltepe tabelacı sistemleri sizleri bekletmeden yararlı analiz eder sunmaktadır. Firmalara özel olan ve paslanmaz galvaniz saçlar üzerine yapılan bu ürünler suya uzun yıllar dayanabilir. Tabela firmamızda kalite olarak sizlerin isteklerine yanıt veren Maltepe tabela intizamlı işçilikler yapmaktadır. Kısa müddet içerisinde flash tasarımları sunan Maltepe tabela oldukça kuvvetli işçiliklerle imalat yapar. Her vakit müşteri isteklerinin üzerinde sonuçlar yapan firma müthiş derecede başarılı ürünler sunar. Bu manada tüm tabela sistemleri sizlerin isteklerine yönelik yapılır. Ayrı olarak her daim saygılı şekilde hizmet veren firmamız çalışanları güler yüzü aksatmamaktadırlar.

Maltepe tabela firmanızı her zaman ön tasarıda tutacak olan seri üretimleri yapar. Üretim süreçlerinde sizlere verilen zamanında teslim süresini hiçbir zaman aksatmadan isteğe uygun üretimler yapılır. Bizlerden hizmet alındığı zaman Maltepe tabelacı olarak diğer müşterilere ve yakın etrafınıza önereceğiniz kadar değişik tasarımlar yapılmaktadır. Ayrı olarak tabela sistemleri oldukça kullanışlı olan ve herkesin hoşnut kalacağı standartlarda üretilir. Şirketlerin boş kalan yerini doldurmak kastından dolayı sizlerin parasal kazanç sağlamanıza yardımcı olur.

Solvent asallı boyalarla baskı malzemelerinin logo, resim veyahut yazı gibi tanıtı bilgileri de basılabiliyor. Genel bakımından kullanım alanları şu şekildedir; firma afişleri, yol tabelaları, firma tabelaları veyahut bina giydirmeleri gibi özetlemek olasıdır. Dijital baskı işleminin nerelerde kullanılabilirlik sunduğunu da ehemmiyetle belirtmek gerekecektir. Bu baskı yolu, ilan ve tanıtım emelli seçenek edilen billboard, pano, cam ve cephe kaplamaları, afiş, tabela, araç gibi iç mekan ya da dış mekan alanlarda tercih edilebilir. Her şirketin sektörünü ve yerini belirtmesi yerine bu gibi ayrıntılara ihtiyacı olacaktır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları (1)