Site Rengi

Otopark Tabelası

28.11.2018
2.886
Otopark Tabelası

Otopark Tabelası

Otopark tabelası araçların düzenli bir şekilde park yapmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan tabelalardır.  Otopark araçların hem iç mekanda hem de dış mekanda düzenli olarak park yapmalarını sağlamak açısından otopark tabelaları belirli düzen ve aralıklarla belirli alan üzerinde düzenlenen yerlerdir. Bu otopark tabelaları sürücüyü yönlendirmeye yarar. Dış mekanda oluşan trafiği engellemek ve araçların yol kenarlarında kalabalık yapmasını önlemek amacıyla kullanılır. Otopark tabelaları araçların giriş çıkışlarını kontrol etmek amacı ile tüm bilgilerin düzenli ve doğru yazılması doğru yerlere doğru yön verecek şekilde monte edilmelidir.

Otopark tabelası modelleri hazırlanırken müşteriyi memnun edici tüm kaliteli ve en iyi işçilikle hazırlanmalıdır. Dış mekanda olan otopark tabelası ısıya dayanıklı şekilde hazırlanmalıdır. En iyi işçilik her tabela çeşidinde olduğu gibi bu otopark tabelasında da önemlidir. Paslanmaz sacdan yapılmış olması önemlidir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olması gerekir. Florasan kullanılan tabelada florasan ayarının çok iyi ayarlanması gerekir gözü yorucu şekilde olmamalıdır.

Otopark tabelası çeşitleri dayanıklı gravür levhalarda dayanıklı gravür levhalarda yükseltisi problem olmadan kolay folyo uygulamaları olan tabela çeşitlerinden vardır. Işıklı olarak da yapılan otopark tabelası çeşitleri arasında yer alır. Çok fazla büyük harfler kullanılıp alan kaplayan tabelalar kullanılmaması daha iyidir. Kısa ve büyük ölçekli yazılar daha uygun olur. Kalitesine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Vinil germe tabela, alüminyum tabela, polikarbondan yapılan tabelalardır.  Vinil germe tabelalar,  brandanın dijital baskı makinasında basılarak renklendirilmesinden sonra, profil çerçevelere gerilerek yapılması ile meydana gelirler.

Otopark tabelası örnekleri kapalı otopark giriş levhası, otopark uyarı levhası, otopark tabelaları’na örnek olarak, mecburi yön levhası gibi tabelalardır. Yine ileri yön levhası, ileri ve sağa mecburi yön levhası, dur levhası, dikkat levhası, yavaş yazılı levha, taşıt giremez tabelası, araç giremez levhası, yükseklik uyarı levhası, lpgli araç giremez uyarı tabelası gibi tabelalardır. Yine hız limiti 10 km levhası, hız limiti 20 km tabelası, engelli otoparkı tabelası, park yasak levhası, park etmek yasaktır tabelası, bisiklet parkı levhası bu tabelalar arasındadır. Motorsiklet parkı levhası, sağa dönülmez levhası, sola dönülmez levhası ve diğer özel bilgi levhaları kat bilgisi uyarı levhası ve diğer bilgilendirici tabelalar otoparklarda insanların güvenliği için bulunan tabelalardandır.

 

 

 

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.