Site Rengi

Led Tabela

23.11.2018
1.485
Led Tabela

Led Tabela

Led tabela özellikleri bakımından daha ön planda bir üründür. 7/24 reklam yapabilmenizi kolaylaştıracak bu tabelalarda görsellik daha ön plandadır. Her sektörde kolaylıkla tercih edilebilecek bu tabelalar müşterilerinizin dikkatini çekebilme konusunda beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz hatta en ağır hava şartlarına bile dayanıklı olan bu tabelalar sektörün gözde tabela çeşitleri arasına girmeyi başarmıştır. Renk seçenekleri arasından işletmenize uygunu seçerek kaliteli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Nerede ve ne amaçla kullanacağınız da yine dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. Akan trafikte bile “Ben buradayım” diyebilecek bu tabela çeşidi modern görünüme sahiptir. Doğru bir seçim ile tasarlanacak led tabelanız firma reklamlarınızı istediğiniz şekilde yapabilmenize de olanak sağlar.

Tabelalarda dolu dolu bilginin olması marifet değildir. Direk hafızalarda kalabilmeniz hususunda daha sade ve öz bilgilere yer verilmelidir. Led tabela da yine müşterilerinizin hafızalarında kolaylıkla kalabileceğiniz bir malzemedir. Dayanıklı pleksi ya da alüminyumdan tasarlanan bu tabelalar dayanıklı, kolay kolay deforme olmayan bir üründür. Led tabelaları bilgisayar ile de kontrol edebilirsiniz. Özellikli bir tabela olması da tercih edilme boyutunda oldukça önemlidir. Led tabelalarda tercih edilen en önemli tabela ise kayan yazı tabelalarıdır. Daha fazla bilgiye yer vererek müşterilerinizin sizi fark edebilmesini daha kolay sağlayabilirsiniz. Sürekli yanıp sönebilme özelliği sayesinde özellikle 7/24 faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir üründür.

Standart tabelalara göre küçük olan led tabela işlerinizi yoluna sokacak yıl içerisinde hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanıza da olanak sağlayacaktır. Birden fazla yazı efektini kullanarak reklamlarınızda alışılmış düzeni ber taraf edersiniz. Böylelikle alışılmış bir reklam değil sürekli değişen ve modern görünümlü reklam yaparak kurumsal kimliğinizi de zedelememiş olursunuz. Uzun ömürlü olması sebebiyle reklam için düşündüğünüz tabela yenileme ihtimaliniz de neredeyse sıfırdır. Her yıl reklam yöntemleri konusunda doğru seçimi yapmaya çalışmak yerine led tabelanızda yer alan hizmet- ürün bilgilerini değiştirmeniz daha kolay ve masrafsızdır. Reklam sektörünün olmazsa olmaz malzemesi olan led tabelalar her yıl moda olan ve birçok işletme tarafından da tercih edilen bir üründür.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.