Site Rengi

Kayan Yazı Tabelası

23.11.2018
1.023
Kayan Yazı Tabelası

Kayan Yazı Tabelası

Kayan yazı tabelası diğer tabela çeşitlerine göre daha dikkat çekici özelliğe sahiptir. Modern yaşam tarzına göre tasarlanmış bu tabelalar reklamlarınızı daha geniş kitlelere duyurmanız hususunda oldukça avantajlı sayılır. Özellikle ışıklı modelleri sayesinde daha çok dikkat çeker. Doğru bir şekilde tasarlandığı sürece akan trafikte bile kolaylıkla fark edilir. 7/24 reklam yapabileceğiniz uzun yıllar reklamlarınızı daha fazla kişiye sunabilmeniz konusunda profesyonel bir seçimdir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha pahalıdır. Uzun yıllar tabela gideri yapmanıza da gerek yoktur. Tabela seçeneklerinin arasında firmanızın var oluşunu daha kolay sergileyebilirsiniz. Elektrikten tasarruf edeceğiniz özellikli bir üründür. İş potansiyelinizin artmasını kolaylaştıran bir üründür.

Tabela seçimi yaparken mutlaka fark edilebilir bir alana montaj yaptırmanız gerekir. Kayan yazı tabelası iç ve dış mekân kullanımlarında tercih edilebilir. Kullanım basitliği sayesinde uzaktan her daim kumanda ederek reklamlarınızı güncel tutabilirsiniz. Bilgisayara bağlı bir şekilde tasarlanan bu tabelalarda diğer tabelalara göre daha fazla reklam yayınlayabilirsiniz. Birden fazla renk seçenekleri arasından işletme profilinize uygun olanı seçerek sürekli reklam yapma şansı yakalayabilirsiniz. Kırmızı, yeşil ve mavi renklerinden elde edilecek beyaz, turkuaz ve sarı renkleri ile işletmenizin girişini daha canlı tutabilirsiniz.  küçük fakat dikkat çekici özelliğe sahip tabelaların tabela vergileri de oldukça azdır. Animasyon zenginliğine sahip bir ürün olan bu tabelalar reklam sektöründe çok tercih edilir.

Son zamanlarda birçok işletmenin tercih ettiği kayan yazı tabelası çok geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Tabelalar arasında görselliği daha ön planda olan ve olumlu dönüşlerin daha fazla alındığı tabela çeşitidir. Standart bir tabelada yer alan bilgiler değişmezken kayan yazı tabelasında bilgileri dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Tabelanızdaki bilgilerin içerisine fiyat ve ürünlerinize rahatlıkla yer verebilirsiniz. Doğrudan ve daha kolay reklam yapabilmeniz bu tabelalar ile daha mümkündür. Dış mekân kullanımlarında oldukça dayanıklı olan bu tabelalar her türlü hava koşullarına kolaylıkla dayanabilir. Yaz aylarında görünmez dediğiniz yazılar oldukça nettir. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanız konusunda sizi asla yormaz. Bütçenizi ve sizi yormayan bu tabelalar milletimize sesinizi duyurma konusunda etkin rol oynar.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.