RESTAURANT TABELASI
Restaurant Tabelası

Restaurant Tabelası

Türkiye'nin En Büyük Restaurant Tabelası Üretim Merkezi

Restaurant Tabelası

Restaurant Tabelası

Restaurant tabelası örneklerinde, nefis yemekler ve iştah açıcı menüler, özel dijital baskılarla yapılmaktadır. Tabela kültürünün yeni adresi olan firmamız, teknolojinin yeni tabela ürünlerini, çok kolay bir şekilde sizlere sunmaktadır. Dijital baskılı tabelalar, cama yazı yazma işlemleri, cam giydirme, folyo kaplama, totem tabela, kutu harf  ve alüminyum kompozit çalışmaları, tabela sektöründeki çalışmalarımızdır. Restorantlara özel yaptığımız çalışmalarda, ışıklandırma işlemleri, özel olarak yapılmaktadır. Kutu harf çalışmalarında, modülledler, harflerin üstüne veya altına yerleştirilebilir. Ayrıca, dijital baskı tabelalarımız için, özel spot ışıklandırma işlemini de gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz bütün tabela çalışmalarını, kolay bir şekilde hazırlayabilen firmamız, isteğe bağlı led ekran çalışmalarını da yapmaktadır.

Kalabalık bir caddede bulunan iş yeriniz için, en uygun tabela örneklerini seçmeniz gerekir. Tabela fiyatları kategorisindeki çalışmalarımız, ışıklandırma, tabela boyutu ve işçilik gibi konulara göre belirlenmektedir. Restaurant tabelası yaptırırken, kalabalık caddelerde bulunan yüzlerce tabela arasından sıyrılarak, en belirgin tabelaya sahip olmanız gerekir. Bunun için, en iyi animasyona sahip, etkileyici tabelalara sahip olmanız gerekir. Kalabalık bir caddede, yüzlerce tabela arasından, sizin tabelanızın fark edilmesi için, algıda seçicilik önemli bir unsurdur. Yanıp sönen ışıklandırmalar, ilgi çekici animasyonlar, mercek modülled ürünleriyle hazırlanan göz alıcı led tabela çalışmaları, başarılı sonuçlar meydana getirecektir.  Tabela yaptırırken, yağmura karşı dayanıklılık çok önemlidir. Konusunda profesyonel olan tabela ustalarımız, istediğiniz resim, grafik ve tasarımları, tabelaya işlemektedir.

İşin ehli olan ustalarımızla, tabela reklam kategorisinde, istediğiniz bütün çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Restaurant tabelası çalışmalarında, iş yerinizin özel dekor çalışmalarıyla uyumlu dekoratif tabela çalışmalarını da, elemanlarımız aynı özveriyle gerçekleştirmektedir. Tabela yaptırmadan önce bizimle irtibata geçin ve sizin için en uygun tabela çalışmasını sunalım. Açık hava reklamcılığı olan tabela çalışmalarımızda, yazıda tabela modelleri baz alınmaktadır. Özel font ve harfler, okunaklıdır ve tabela kültürüne uygundur. Müşteri kategorisinde beğeni toplayan tabela çalışmalarımızda, sektörünüze uygun sloganlar ve reklam yazılarını kullanıyoruz. Ayrıca renk tercihimiz de oldukça uygundur. İki renk çalışmalarında veya renkli çalışmalarda, estetik özelliklere dikkat etmekteyiz. Uygun fiyatlarla tabela imalatı yapılmaktadır.

  • Category : Tabela
  • Date : Ocak 2, 2017
Diğer Modeller