MAĞAZA TABELASI
Mağaza Tabelası

Mağaza Tabelası

Türkiye'nin En Büyük Mağaza Tabelası Üretim Merkezi

MAĞAZA TABELASI

Mağaza Tabelası

Mağaza tabelası birçok açıdan farklı yapısal özelliklere sahip olmakla birlikte kullanım farklılıklarına göre de çeşitleri bulunmaktadır. Bundan dolayı çok farklı özelliklere sahip olan tabela modelleri arasından seçim yapılabilme imkânı vardır. Müşterilerin çekim gücünü arttırmak amacıyla tasarlanan tabelaların kullanışlı olması da seçim noktasında önemli hususların başında gelmektedir. Aynı zamanda çok daha uzun yıllar kullanımı söz konusu olduğu için makul fiyat seçeneklerine sahip krom yapılı tabela çeşitleri tercih edilebilmektedir.

Her ne kadar ışıklı özelliği bulunmasa da parlaklık görünümü sunan tabelaların gündüz ışığında görülebilir olması önemlidir. Bunun dışında alüminyum tabela modelleri de çokça tercih edilirken mağazanın çok daha kaliteli olmasından kaynaklı durumlarda neon tabela modelleri vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Bilhassa farklı renkteki ışıkların ortaya çıkmasıyla tasarımın görülebilmesi de mağazanın albenisini yükseltmektedir. Bundan ötürü fiyatlar arasında önemli oranda bir farkın olmasına rağmen neon tabela modelleri çok daha şık bir görünümün kazandırılmasında söz sahibidir. Bilhassa modern mekanlarda olması kaçınılmaz olan neon tabelaların mağazalar içinde kullanımı yaygındır. Mağazaların için en iyi reklam olmasının yanında müşterilerin ilk algısı olan mağaza tabelası modelleriyle ve sahip olduğu görünüm yapısıyla çekim gücüne sahiptir. Bundan dolayı mutlaka süreklilik halinde aynı tabelanın kullanılması önemli olurken benzersiz bir yapıya sahip olması da özgünlük açısından gereklidir. Bilgisayar destekli yapılacak tabela tercihlerinde kullanılacak renk, tasarım ve grafiklerin tamamının da mekâna uygun özgünlük içermesi, olmazsa olmazlar arasında yer alan unsurlardandır. Aksi durumda tam olarak içselleşmemiş tabelaların kullanılması ya da cazibesi bulunmayan hazır tabelaların tercih edilmesi büyük oranda risk barındırmaktadır.

Profesyonel destekle birlikte çok daha parlak görünümlerin yanı sıra geniş reklam imkânı için totem tabela örnekleri de mağazalar için tercih yapılabilecek niteliktedir. Aynı zamanda çok uzak mesafelerden dahi görülebilir olması da totem tabelanın diğerlerinden ayrılmasını beraberinde getirmektedir. Çok daha işlevsel olması bakımından mağaza tabelası işleyişlerinde LED kayan yazı tabela kullanımları da dış mekanların vazgeçilmezleri arasındadır. Daha çok firma reklamı dışında mağazada olması muhtemel indirim ve kampanya koşullarından haberler verilebilmesi de sağlanmaktadır.

  • Category : Tabela
  • Date : Ocak 5, 2017
Diğer Modeller