ECZANE TABELASI
Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Türkiyenin En Büyük Eczane Tabelası Merkezi

ECZANE TABELASI

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası İş yerinizi temsil edecek ve ticari kimliğinizi ön plana çıkaracak en önemli uygulama dış cephenizde uygulayacağınız tabelalardır. Bir iş yeri açtığınızda iç mekanınızın dekorasyonu dışında dış cepheden insanlar tarafından nasıl görüneceğine de önem verirsiniz. Günümüzde artık teknolojinin ilerlemesiyle hayal gücünüzü kullanarak istemiş olduğunuz bütün tabela uygulamalarını sizlere en iyi hizmet anlayışımızla vermekteyiz.

İş yeriniz hangi sektörde olursa olsun ister gıda ister sağlık ister spor ister finans vs.. hangi sektör olursa olsun kimliğinizi yansıtacak en güzel tabela uygulamaları için bize ulaşmanız yeterlidir. Diyelim ki bir eczane açtınız veya açacaksınız ; öncelikle yaptırmak istediğiniz eczane tabelasının gözle görülecek bir alanda olması gerekmektedir. Eczane reklamı insan sağlığı konularında direk etkili olduğu için öncelikle büyük ve bir çok yerden insanların görüş alanına girmesi önemlidir. Eczane reklamı için kullanacağınız tabela mutlaka ışıklı olmalıdır ki akşam ve gece karanlığında dikkat çekmelidir. Eczane tabelalarında genellikle yazı rengi kırmızı olarak tercih edilmektedir. Çünkü bulunduğu sektörü yansıtan bir renk ve aynı zamanda kırmızı rengin insan gözünde dikkat çekecek bir konumda olmasıdır. Genellikle eczanelerde büyük tabela uygulamaları yapılmakta ve kayan yazı reklam uygulamaları ile de desteklenmektedir. Eczane reklamı yaptırmak istiyorsanız çok fazla alternatifiniz vardır. Kaldırım üstü totem tabela uygulaması , led aydınlatmalı büyük tabelalar , pleksi tabela uygulaması , büyük kutu harf uygulamaları gibi seçenekleriniz oldukça fazladır. Nöbetçi eczane tabelası gece eczane arayan müşteriler için çok önemlidir. Nöbetçi kalan eczanenin her yerden görünmesi ve dikkat çekmesi insanların o bölgeye ulaşması konusunda büyük bir hassasiyete sahiptir.

Eczane tabelası görünür bir yerde olması ve aynı zamanda bol ışıklandırma kullanılması her zaman tercih nedenlerindendir.

Eczane tabelası yaptırmadan önce mutlaka bizimle görüşün. Tecrübeli ve eğitim almış uzman kadromuzla sizlere eczane tabelası konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgenin yapısı , bina ve yol durumu , kaldırım geçiş yolları bu konuda nasıl bir uygulama olacağı yönünde iyi bir yönlendirme sağlayacaktır.  Firmamıza gelerek veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Category : Tabela
  • Date : Ocak 6, 2017
Diğer Modeller