Banko Tabelası
Banko Tabelası

Banko Tabelası

Banko Arkası Tabelası - Banko Tabelası İmalatı

BANKO ARKASI TABELA

Banko Arkası Tabela

Banko Arkası Tabela İç mekan tabela uygulamalrının biri de banko arkası tabela uygulamasıdır. Ziyaretçileriniz veya müşterileriniz geldiğinde onları ilk karşılayacak yer olan resepsiyon , danışma gibi yerlerin gelen kişiler tarafından ilk temas kurduğu yerler olarak düşünürsek iş yerinizi temsil eden bu alanların çok özel tasarımlara da sahip olması çok önemlidir. Banko arkasında uygulama yapılacak bölümde logo aydınlatması , kutu harf , cam ,  led veya gravür tabela çeşitlerinin daha ufak ölçülerde uyarlanmış mini tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Hemen hemen artık tüm ofislerde banko arkası reklam uygulaması yapılmaktadır. Hastane , rezidans , restaurant vs.. bir çok yerde de bu tip uygulamalar tercih edilmektedir. Çünkü banko arkası reklamı uygulaması iş yeri kimliğinizin daha zengin ve oturaklı olduğunun bir temsilcisidir. Bu tür uygulamalar yapan firmalar kendilerini diğer firmalara göre bir adım önde bulunmasını sağlarlar. Gelen müşterilerin giriş alanlarında en fazla dikkatini çeken unsur psikolojik olarak önce görselliktir. Görseli uygun ve iyi tasarlanmış giriş alanlarında kullanılan banko arkası tabela uygulamaları müşteriye ayrı bir güven verdiği ortaya çıkmıştır. Çok fazla model ve renkli tasarımlarla düzenlenen bu tip uygulamalar artık oldukça yayılmaya başladı.

Banko arkası tabela uygulamaları iç cephede uygulanan diğer reklam uygulamaları ile desteklendiğinde tüm iş yerinizde tam bir bütünlük sağlamış olursunuz.

Profesyonel ekibimiz banko arkasına reklam uygulaması yapmak istediğiniz alanın ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen birinci sınıf olup uzman montaj ekibimizle iş yerinize hiçbir zarar vermeden uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Banko arkası tabela yaptırdığınızda iç mekanda bulunan diğer yönlendirmelerinde uyum içinde olması yaratılan görsel bütünlük açısından oldukça önemli olduğunu unutmayın. Bu konuda da profesyonel ekibimiz sizlere destek verecektir.

Banko arkasına reklam yaptırmak istiyorsanız  yaptırmadan önce mutlaka bize danışın. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde korumaktayız. Banko arkası tabela tasarım ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamıza gelerek veya sitemizdeki irtibat numaralarından arayarak telefon ile bilgi alabilirsiniz.

  • Category : Tabela
  • Date : Ocak 10, 2017
Bize Ulaşın